divadelní hry

www.artur.cz / divadelní hry
Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

autor

Vrchlický Jaroslav

Oblíbená úsměvná veselohra, která se odehrává během jedné noci na hradu Karlštejn, kam císař Karel IV. zakázal přístup ženám. Vychází jako 70. svazek edice D.

vychází červen 2010

stran: 92
vazba: brož.
 

původní cena 155 Kč
cena: 130 Kč
ISBN  978-80-87128-41-1
naše sleva
15%

aktuality

Jičín město pohádky

V Jičíně se ve dnech 7. – 12. 9. 2010 uskuteční již 20. ročník festivalu Jičín město pohádky.

Jak vypadá ozvěna? Kouzelná kniha pro děti, téměř detektivní

Jak vypadá ozvěna? A máte si s dětmi chuť přečíst příběh až téměř detektivní? Pak vás jistě osloví kouzelná knížka Ivony Březinové Rozpustilá ozvěna. Na svých téměř šedesáti stranách vás příjemně naladí i něžné typické ilustrace Heleny Zmatlíkové.

Dárek pro Sáru pro první čtení

Ivona Březinová vydává svoji třetí knížku s ilustracemi Heleny Zmatlíkové, tentokrát je to ideální čtení pro malé druháky, protože hlavní hrdinka je holčička Sára, která hned na první stránce vchází do druhé třídy základní školy. Prožijeme s ní celý školní rok. Průšvih je, že zrovna první školní den přijde Sára do školy pozdě… a průšvihům nebude konec. Hned poté zjistí, že její oblíbený pan učitel čeká miminko a na škole už neučí. Jenže nic není jen černé a nakonec je z toho všeho hezký a dobrodružný školní rok.

Žofinka Ofinka – báječné první čtení

Jestli hledáte knížku pro své nejmenší čtenáře a zároveň něco, čím si sami připomenete bezbřehou dětskou fantazii, pak je Žofinka Ofinka tím pravým. Pokud už si nepamatujete, jak pracovala vaše dětská fantazie v předškolním věku, Žofinka Ofinka se svými spolužáčky ze školky vám to připomene. To je asi to nejvýraznější, co z celého příběhu vystupuje.

Dolní navigace